logo

Anamurlu rapçi sosyal medya gündeminde

Anamurlu rapçi sosyal medya gündeminde

Anamurlu rap sanatçısı SSE aKa HEX’in şarkısı sosyal medyada viral oldu.

Anamur’da 4 yıldır SSE aKa HEX sahne adıyla müzik yapan Saim Seymen Ekentokgil’in Shawty adlı şarkısı dijital müzik platformu Spotify’da Türkiye Viral 50 listesinde bir numaraya yükseldi.

Spotify’da dinlenme sayısı 1 milyona ulaşan şarkı, sosyal medya platformlarında da viral oldu. Genç şarkıcının sevgilisine yazdığı şarkıya ünlü Tiktoker’lar büyük ilgi gösterirken, instagram hikayelerinin de en çok kullanılan müziği oldu. Tiktok’ta onbinlerce kişi şarkı eşliğinde sevgilileriyle klip çekti.

Yeni albüm kaydı için İstanbul’da bulunan 20 yaşındaki Saim Seymen Ekentokgil, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, rap müziğe ilgisinin küçük yaşlarda başladığını belirterek, Shawty adlı şarkıyı evde kaydettiğini söyledi.

10 ay önce yayınladığı şarkıya ilginin bir anda artmasıyla büyük mutluluk yaşadığını belirten genç rap sanatçısı, “Şarkıyı sevgilime yazmıştım. Evde kendi imkanlarımla kaydettim. Bazı ünlü isimler satın almak istediler. Ancak şarkıma bir değer koyup satamam. Benim için paha biçilemez” dedi.

İstanbul’da yeni albüm için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden SSE aKa HEX, “Hayallerime ulaşmak üzereyim. Bundan sonra her yaştan, daha büyük ve geniş bir kitleye hitap etmek istiyorum. Müziğimin kaliteli olduğuna inanıyorum. Hedefim bundan sonra daha fazla üretmek olacak” diye konuştu.

Çıkaracağı albümden umutlu olduğunu belirten SSE aKa HEX, “Anamur’a kucak dolusu selamlar gönderiyorum ve Anamur halkının desteğini bekliyorum” diye konuştu.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ