HaberMatik V3.2

logo

Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi öğrencilerine motivasyon gezisi düzenledi

Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi öğrencilerine motivasyon gezisi düzenledi

gündem003

Anamur’da eğitim veren Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi okulda eğitim gören öğrencilerini daha başarılı daha verimli olmaları için motivasyon gezisi düzenledi.

Sabahın erken saatlerin kurum önünde organize edilen gezi ile ilgili öğrencileri bahçede toplayan Okul Müdürü Ethem Ziya Alıçlı öğrenciler verdiği koordineden sonra kendileri için tahsis edilen otobüslere öğretmenleri gözetiminde bindirilen öğrencilerin ilk durağı Ovabaşı İlk ve Ortaokulu oldu. Burada Özel okul yönetimini kapıda karşılayan Okul Müdürü İlhami Özkaya ve Müdür Yardımcısı Bahar Savcı Özinal  ve diğer öğretmenler ile   bir süre sohbet eden Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi ve öğrencilerinin kendi imkanları ile hazırladıkları  giyecek ve  bir miktar parayı  Okul Müdürü  Özkaya teslim ettiler.  Okulda eğitim gören öğrenciler için hazırladıkları giyecek eşyalarını özel okulun öğrencileri kendi elleri ile sınıflarına kadar götürdüler.

Burada yapılan sohbette konuşan Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Müdürü Ethem Ziya Alıçlı, “ Resmiyette olmasada gönülde kardeş okul olarak gördüğümüz okulumuz Ovabaşı İlk ve Ortaokulu öğrencilerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretimizde bizleri ağırlayan okul müdürümüze müdür yardımcımıza ve görevli öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.   Elimizden geldiğince öğrencilerimiz ve yönetimimiz tarafından hazırlanan giyecek ve bir miktar parayı okulumuza destek olma amaçlı hazırladık. Karınca kararınca yardımda bulunmak istedik. Amacımız daha iyi eğitim ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmektir. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” Dedi.

Konuşmanın ardından Okul bahçesinde her iki okulunda öğrencileri ve yönetiminin çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından Öğrenciler okul bahçesinde bir birleri ile olan bağlılıkları objektiflerimize takıldı. Daha sonra buradan ayrılan Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi ve öğrencileri Hizmete açılan Köşekbükü astım mağarasını ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Ethem Ziya Alıçlı ve görevli öğretmenleri ile mağara içini gezen öğrencilerin mutluluğu gözlerden kaçmadı.  Doğa ile iç içe olan öğrenciler mutlu olduklarını şöyle ifade ettiler, “ Anamur Özel Lider Final Temel Lisesi Yönetimi’nin öğrencilere yönelik düzenledikleri bu özel günden dolayı bizlere büyük bir motivasyon oldu  okul  Müdürümüz Ethem Ziya Alıçlı başta olmak üzere Kurucu Serkan Topuz’a ve öğretmenlerimize  çok teşekkür ederiz. Bizleri çok mutlu ettiler diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.   Burada’da günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından öğrenciler okula gelerek  ders başı yaptılar.gündem002 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem014gündem020 gündem023 gündem026 gündem029 gündem030 gündem032 gündem033 gündem034 gündem035 gündem036 gündem037 gündem038 gündem041 gündem042 gündem048 gündem050 gündem054 gündem056 gündem058 gündem059 gündem060 gündem063 gündem064

 

#

SENDE YORUM YAZ