HaberMatik V3.2

logo

Oğuzhan Yapar atandı TÜGVA Anamur Temsilciliğine atandı

Oğuzhan Yapar atandı TÜGVA Anamur Temsilciliğine atandı

Türkiye Gençlik Vakfı, 5. dönem 1. İlçe Genel Kurulu Anamur Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantı, Anamur Bağımlılıkla Mücadele ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Gümüş’ün Sunumunun ardından, Kerim Toru Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasıyla başladı.

Toplantıya, Tügva Mersin İl Teşkilat Başkanı Zeki Ergin,Tügva Mersin İl Başkan Yardımcısı Yunus Emre Kaya, Siyasi Parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

TÜGVA) Anamur ilçe temsilciliği görevine atanan Oğuzhan Yapar, yaptığı açıklamada şunları belirtti: “TÜGVA Anamur İlçe Temsilciliği görevi 5 Mart 2024 tarihi itibariyle 5. dönem 1.İlçe Genel Kurulu programımızla şahsıma tevdi edilmiştir. Bu süreçte omuzlarımıza binen bu yükün ağırlığını ve sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacak, Anamur’da ki genç kardeşlerimizle beraber güzel ve hayırlı projelere imza atacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Yapar’ın yanı sıra atama sonrası TÜGVA Anamur ilçe temsilciliği yönetim kurulu da belirlendi. Buna göre, Teşkilat Koordinatörü Kürşat Şamil Gümüş, Eğitim Koordinatörü Yaşar Uysal, Ortaokul Koordinatörü Şerife Şafak Şimşek, Lise Koordinatörü Necla Kiraz, Çalışan Gençlik Koordinatörü Yasir Özcan, Kadın Aile Koordinatörü Ümmü Gülsüm Kadıoğlu olarak belirlendi.

#

SENDE YORUM YAZ

#

Oğuzhan Yapar atandı TÜGVA Anamur Temsilciliğine atandı” için 2 Yorum

  1. HAYIRLI OLSUN OĞUZHAN BAŞKAN..

  2. Deniz öztürk : diyor ki:

    Anamurun gençliği Oğuz başkan doğru karar 🤝