HaberMatik V3.2

logo

AK Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Dr. Fatih Dölek Gazetemizi ziyaret etti

AK Parti Mersin Milletvekili A. Adayı Dr. Fatih Dölek Gazetemizi ziyaret etti

​​​​​​​AK Parti Mersin Milletvekili aday adayı Dr. Fatih Dölek sahaya indi. Mersinden başlayarak ilçelere bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Dr. Fatih Dölek,  Anamur’da gerçekleştirdiği ziyaretinde Gazetemizi ziyaret etti.

Mersin şehir hastanesi başhekim yardımcılığı görevinden ayrılarak, Mersin milletvekili olabilmek için, sahalara inen Dr. Fatih Dölek, Çamlıyayla’dan,  start verdiği ziyaretlerinde hem ilçe ziyaretleri hemde Anamur’a kadar bütün billboardlarda yer aldı ve tanıtım yapmaya başladı.

 Gazetemize yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anamur Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Muharrem Garip burada yapılan sohbette AK Parti Mersin milletvekili aday adayı Dr. Fatih Dölek Aday Adaylığı ile ilgili sorularına şöyle cevap verdi, “ Dölek, “Ailemin de büyük desteğiyle “Bismillah” diyerek sahaya indim. Çalışmalarıma başladım.  Silifke’nin yerlisi, hızarcı ve çiftçi bir ailenin çocuğuyum. Sadece Silifkeli değil aynı zamanda kökü Erdemli ‘ye kadar dayanan ve Erdemli ’de görev yaptığım süreçte halkımızın istek ve taleplerini elimden geldiğince yerine getirmeye gayret gösterdim ve hala devam ediyorum. İkinci bölgede AK Parti’nin milletvekili eksikliğine son verecek bir aday olacağının garantisini veren Dr. Dölek, bilgi ve birikimimle Bu göreve hazırım., “İçinizden biri olarak destek ve dualarınıza talibim. “ Mersin’de ikinci bölge diye tabir edilen Erdemli, Silifke ve diğer ilçelerimizin milletvekili çıkarma zamanının geldiğini ifade ederek, AK Parti A. Adayı olarak Bismillah diyerek ben başladım. Allah izin verirse o milletvekili de ben olacağım. Sizlerin bir evladı, kardeşi olarak bölgemizi temsil edeceğim. Dölek , “Projelerim hazır ben hazırım. Önümüzdeki süreçlerde daha çok ziyaretlerimizi sıklaştırarak çalışmalar yapacağım. Bugün Anamur’da Anamurlularımızla birlikte hasbihal ettik.  Olmazsa olmazımız olan Anamurlu yerel basın mensuplarımızla birlikte Anamurlu Muhtarlarımızla birlikte bugün akşam Ünlüselek Otelde bir araya geleceğiz. Burada hem muhtarlarımızla hemde basın mensuplarımızla tanışma ve kaynaşma imkanı bulacağız.  Anamur Gündem Gazetesi olarak bizleri ağırlamanızdan duyduğum memnuniyeti de dile getiriyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum “Dedi. Bizde Anamur Gündem Gazetesi olarak AK Parti Mersin milletvekili aday adayı Dr. Fatih Dölek’e samimiyetine ve sohbetinden duyduğumuz memnuniyeti tekrar dile getirerek kendisine çıkmış olduğu bu yolda çalışmalarında başarılar diliyoruz.

#

SENDE YORUM YAZ