logo

TOTAL’in yeni distribütörü Yüceller Madeni Yağ

TOTAL’in yeni distribütörü Yüceller Madeni Yağ

TOTAL Madeni Yağları, Adana, Mersin ve Osmaniye illerindeki satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerine Nisan 2020 itibariyle yeni distribütörü Yüceller Petrol ve Tekstil Ürünleri Ltd. Şti. ile devam edecek.

Türkiye’de 30 yıldır madeni yağ üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren TOTAL, Yüceller Petrol ve Tekstil Ürünleri Ltd. Şti. ile yaptığı anlaşma ile satış ve pazarlama ağını daha da güçlendirdi. 1990 yılından bu yana madeni yağ sektöründe hizmet veren, otomotiv, endüstriyel ve deniz yağları satışının yanında madeni yağ katkı maddeleri ve otomotiv filtrelerinin toptan ve perakende satışını da yapan Yüceller Madeni Yağ, TOTAL ile başlayan yeni iş birliği sayesinde faaliyet alanına TOTAL ve ELF markalı madeni yağların satış, pazarlama ve dağıtımını da ekledi.

Dünyanın en büyük 4 enerji şirketinden biri olarak 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren TOTAL, alanında uzman satış ve servis altyapısına sahip yeni distribütörü Yüceller Petrol ve Tekstil Ürünleri Ltd. Şti. vasıtasıyla uzun yıllardır TOTAL ve ELF markalarıyla çalışmayı tercih eden iş ortaklarına kesintisiz ve en üst kalitede servis sunmaya devam edecek.

Pazar hacmi, dinamizmi ve büyüme potansiyeli açısından Adana, Mersin ve Osmaniye bölgelerini çok önemseyen TOTAL, hizmet ağlarını yeni iş birlikleri ile güçlendirerek, İzmir Menemen’de üretilen son teknoloji ürünleri daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. Gerçekleştirilen yatırımlar ve yenilikçi pazarlama faaliyetleri sayesinde Türkiye madeni yağlar pazarında kayda değer bir büyüklüğe ulaşan TOTAL, Türkiye’de üretilen her 2 araçtan 1’inde TOTAL madeni yağları veya antifrizlerinin kullanılmasından gurur duyuyor.

#

SENDE YORUM YAZ