logo

PARTİLERİN(A) TAKIMLARI BELLİ OLDU…

PARTİLERİN(A) TAKIMLARI BELLİ OLDU…

 ANAMUR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNDE  TAM LİSTE….

 

Yerel seçimlerde kimler gülecek. AK Parti MHP ve CHP yarışıyor. Partiler belediye başkan adaylarını açıkladı.

 

Anamur Belediye Meclis (encümen) adayları kimler oldu?

 

Anamur Belediye Başkanı Milliyetçi Hareket Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe Meclis Üyesi tam listesi:

 

MHP  MECLİS ÜYELERİ TAM LİSTESİ

 

ASİL ÜYELER

 

1-     Ahmet Türkay            Ortaokul                    Emekli Astbubay

 

2-     Berna Bahar Neara     Üniversite                  Mimar

 

3-     Hasan Ali Sarıca         Lise                          Çiftçi

 

4-     Sezai Şimşek             Lise                          Emekli

 

5-     Derya Tuna                Üniversite                  Mimar

 

6-     Uğur Güngör               Lise                          Serbest Meslek

 

7-     Ayhan Yıldız               Üniversite                 Mali Müşavir

 

8-     Ahmet Karan              Üniversite                  Makine Mühendisi

 

9-     Ali Rıza Bulut             Ticaret Lisesi             Emekli

 

10-   Ersoy Nizamoğlu         Yüksek Okul              Emekli

 

11-   Ümit Gök                    Ortaokul                    Esnaf (Şehit Kardeşi)

 

12-   Mesut Aydın               İlkokul                      İş Adamı

 

13-   Necati Göz                 Ortaokul                    Emekli (Engelli)

 

14-   Adil Angay                  İlkokul                      Esnaf (Şehit Babası)

 

15-   Fatma Alçın                İlkokul                      Ev Hanımı

 

16-   Nuran Kutan                Lise                          Ev Hanımı

 

17-   Ömer Günhan Yıldırım Ticaret Lisesi             Emekli

 

18-   Gülhan Kül                 Lise                          Ev Hanımı

 

19-   Havva Kara                Sağlık Lisesi               Emekli

 

20-   Zeki Erdem                Ticaret Lisesi             Emekli

 

21-   Hanife Aydın               Lise                          Ev Hanımı

 

22-   Oya Bulut                   Lise                          Ev Hanımı

 

KONTENJAN

 

1 –    Ali Rıza Kibrit             Üniversite                  Emekli Öğretmen

 

2-     Ahmet Öğür                İlkokul                      Emekli

 

3-     Hatice Bozkurt Kılınç  Üniversite                  Harita Mühendisi

 

——————————————————————————————

 

AK PARTİ MECLİS ÜYELERİ TAM LİSTESİ

 

AK Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Atilla Olçum’un kesinleştirdiği tam liste

 

1 – Cengiz Pınar

 

2- Ali Yılmaz

 

3- Halil Taş

 

4- Samet Oral

 

5- İbrahim Çıtırkı

 

6- Bora Güven

 

7-Yılmaz Bulut

 

8-İsmet Altınöz

 

9-Aziz Meniz

 

10-Esat Altay

 

11-Sema Taşbakan

 

12-Kemal Aydın

 

13-Abdullah Uysal

 

14-Zafer Akış

 

15-Cengiz Bulut

 

16-Cemal Gürsel Kibrit

 

17-Havana Melek Özaltın

 

18-Mustafa Yıldız

 

19-Abdurrahman Yıldırım

 

20-Mehmet Uysal

 

21-Ahmet Erkan

 

22-Nuri Erişkin

 

 

 

Kontenjan Adayları:

 

 

 

1- Hakan Temel

 

2- Hüsnü Ataş

 

3- Alper Tahir Tuğrul

 

 

 

Yedek Liste

 

1- Hasan Baki

 

2- Mücahit Ataş

 

3- Özcan Yıldırım

 

4- Ayşe Gölen

 

5- Ayşe Yalçın

 

6- Hayati Akbaş

 

7- Ekrem Oğan

 

8- Ahmet Batum

 

9- İbrahim Boz

 

10- Tuba Temel

 

11- Şadiye Yılmaz

 

12- Ayten Tolu

 

13- Havva Püryan

 

14- Aygin Arus

 

15- Ali Aydemir

 

16- Mehmet Ateş

 

17- Fatma Karadağ

 

18-Bilen Yılmaz

 

19-Eda Aslan

 

20-Muhammet Yılmaz

 

21-Aysel Yılmaz

 

22-Ayşe Çapun

 

23-Kiraz Bal Servili

 

24-İlker Köse

 

25-Funda Cop

—————————————————————————————————-

 

CHP MECLİS ÜYELERİ TAM LİSTESİ

 

CHP ANAMUR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M. SUPHİ ALP’İN Belediye Meclis Üyeliğinde kesinleştirdiği tam liste:

 

ASİL ÜYE

 

1- ALİ İLHAN AYHAN                  ÇEVRE MÜHENDİSİ

 

2- SELAHATTİN ÖZİLİCE             AVUKAT

 

3- GÖKÇİN YALÇIN                     EMEKLİ GENEL MÜDÜR

 

4- ABDURRAHMAN ÇETİN           EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

5- CENK ATEŞ                           ESNAF

 

6- HÜSNÜ CEREN                       ESNAF

 

7- CÜNEYT İNAN                        İNŞAAT MÜHENDİSİ

 

8- AHMET ÖZGÜN                      EMEKLİ SENDİKACI

 

9- ERSOY GÖLGE                       EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

10- İBRAHİM HAKAN TURGAY     EMEKLİ

 

11- AZİZ BULUT                         ESNAF

 

12- MUHİTTİN TOK                    ESNAF

 

13- RASİM KEKLİK                     EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

14- AZİZ ASLAN                         EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

15- EROL YALÇIN                      ESNAF

 

16- MELTEM EROĞLU                 ESNAF

 

17- MEDİNE TUNÇ                     EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

18- SADİSE SEYMEN                  EMEKLİ ÖĞRETMEN

 

19- HATİCE AYDIN                     EV HANIMI

 

20- SEVİLAY DİŞÇİ YÜKSEK         ESNAF

 

21- AHMET BEŞLİK                     ÇİFTÇİ

 

22- SEVDA GÜLEÇ                      İNŞAAT TEKNİKERİ

 

KONTENJAN

 

1- ARİF ÇAKIRCI                        ESNAF

 

2- ADİL ASLAN                           EMEKLİ

 

3- BELGİN GÖKYAR                    EV HANIMI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ