logo

SİMİT ÇAY AŞKI SİMİTÇİ ÇOCUKTA BİRLEŞİYOR

SİMİT ÇAY AŞKI SİMİTÇİ ÇOCUKTA BİRLEŞİYOR

Anamur İskele bölgesinde   Simitçi  Çocuk adı ile hizmet veren  İpek kardeşler  deneyimli personelleri ile  günün her saatinde müşterilerine birbirinden lezzetli  ürünlerini  temizlik ve hijyenin ön planda  olduğu  mekanlarında insanları  ağırlamaya devam ediyor.

Halkın uğrak yeri haline gelen İskele Mah. 1709. sokak (Hangover karşısında hizmet veren Simitçi Çocuk iş yerinde sabahın erken saatlerinde tezgahlarını birbirinden farklı ürünleri ile damak tadına uygun lezzetleri ile  müşterilerine sunan İpek kardeşler  Simit ve Çay keyfinin unutulmaz lezzetini birleştirmeyi müşteri memnuniyetini günden güne  artırmayı başararak ürünlerine her geçen gün  farklı lezzetler katıyorlar.

Odun ateşinde yaptıkları ürünlerin hazırlamasına gecenin erken saatlerinde başladıklarını belirten  İşletme sahibi  Mehmet Nur İpek; “ İşyerimizde öncelikli olarak müşteri memnuniyetimiz her daim  ön planda olduğunu belirtmek isterim. Temiz ve hijyen koşullarımızı ön planda tuttuğumuz iş yerimizde  ürettiğimiz ürünlerimizi  insanların mekanımızda çay ve simitin birleştiği farklı damak tadlarımız ve birbirinden farklı ürünlerimizle müşterilerimize sunuyoruz. Pekmez ve susamdan özel hamuru ile hazırladığımız Simit başta olmak üzere Poğaça çeşitlerimiz açma çeşitlerimiz isteyene tereyağlı veya sade olmak üzere ve daha bir çok farklı   unlu mamüllerimizle  hizmet veriyoruz. Biz  Simitçi Çocuk adında hizmet verdiğimiz işyerimizde  Müşterilerimize Çay  ikramımız da Çay öyle güzel, öyle uyumludur ki; yanına neyi ekleseniz ekleyin sevgiyle kabul eder. ! İşte onlardan birisi; çıtır çıtır simit! onun tam anlamıyla kadim dostudur! Peki, nereden bulmak gerekir ki; tadı damak çatlatsın, kokusu hafızanıza kazınsın! buyurun;  Simitçi Çocuk  işyerinde  bu lezzetleri tadabilirsiniz. Minik susamlı halkalar, simit, kekler, çörekler derken  ve daha bir çok farklı ürün ve lezzetlerimizle bu minik dükkanda farklı damak tadlarına ulaşabilir Müşterilerimize verdiğimiz önemle işimizi severek yapıyor onlara en güzel lezzetleri yaratmaya  müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz”Dedi.  Sabahın ilk ışıklarında kapısında her daim  kalabalık  bir  müşteri kitlesine hitap eden Simitçi Çocuk aynı zamanda özel günler için toplu sipariş de alıyorlar. İskelede siz müşterilerine  hizmet vermekte olan Simitçi Çocuk işyerinde Çay ve Simit’in  aşkı’nın  vazgeçilmez olduğu belirten müşteriler ise; Burada günün her saatinde   sıcak ve lezzetli ürünleri bulmaktan memnunuz. İşletmecilerin müşterileri ile olan diyaloğu onlara verdikleri önemin farkındayız. Farklı unlu mamüllerini  gece gündüz  taze ve sıcak şekilde buluyoruz diyerek memnuniyetlerini ifade etmeleride işletmecilerin moral  ve motivasyonlarının  artırmalarında büyük önem taşıdığıda  gözlerden kaçmıyor.

#

SENDE YORUM YAZ