logo

Nar ailesinin acı günü

Nar ailesinin acı günü

Anamur’un ve Bozyazı’nın mütevazı ailelerinden Nar ailesi ikinci acıyı yaşadı. 20 gün önce Nar Oto’nun kurucusu Mehmet Nar’ın eşi Fadime Nar’ı alan Covıd-19 illeti, ailenin en küçük oğlu Ahmet Nar’ın da yaşamını yitirmesine neden oldu.

Alınan bilgilere göre Anamur Devlet Hastanesi’nde fenalaşan Ahmet Nar, Alanya Başkent Hastanesi’ne sevk edildi. Yolda fenalaşan Nar’ın duran kalbini tekrar çalıştırmak için yoğun bir mücadele veren sağlık ekiplerinin müdahalesi yetersiz kaldı. Nar’ın ölüm haberi sevenlerini üzdü.

Anamur Önceki Dönem Belediye Başkanı Mehmet Türe’de Nar ailesi için bir taziye yayınladı.

Türe sosyal sayfasında yayınladığı mesajında; “Dereköy’den aile büyüğümüz Mehmet Nar amcamızın küçük oğlu, eşim Sevgi Nar hanımın kuzeni Ahmet Nar’ı maalesef kaybettik.Cenazesi Alanya’dan gelecek, bugün saat 18:00’de Bozyazı kelyaka mezarlığına konacaktır.1 ay önce annesi Fadime Nar teyzeyi kaybetmiştik ardından bu haber bizleri kahretti.Merhum ve merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyorum.Allah bir daha ailemize bu acıyı yaşatmasın.” dedi.

 Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak Ahmet Kardeşimiz’e ve Annesi Fadime Teyze’ye Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

#

SENDE YORUM YAZ