logo

MUSTAFA YILDIZ’IN KURBANLIKLARI SATIŞA ÇIKTI

MUSTAFA YILDIZ’IN KURBANLIKLARI SATIŞA ÇIKTI

Anamur’un genç girişimci iş insanı Şemgay Ticaret sahibi Mustafa Yıldız, Esentepe mahallesi mağara yanındaki ormanlık alanda satışa çıkardığı tekelerin bakımını ekibi ile birlikte titizlikle yapıyor.

 Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle küçükbaş kurbanlıkların satışında hareketlilik başladı. Kurbanlıkların fiyatı büyüklüğüne göre 1500 – 2000 ile 3000 bin lira arasında değişiyor.

Anamur halkının kurbanlık tercihinde ilk sırada bulunan Yıldız’ın Kurbanlıkları çebiç teke diye adlandırılan genç tekelerden oluşuyor. Sürünün tüm sağlık kontrollerini yaptıran Mustafa Yıldız, ekibiyle birlikte bölgesinde yetiştirdiği kurbanlıkları Anamur halkının beğenisine sundu.
Her yıl olduğu gibi bu yılda müşterilerine  sağlık kontrolleri yapılmış lezzetli et yedirmek isteyen Yıldız ; Yayla ortamında düzenli olarak doğada beslenen kurbanlıklarımız yem ve saman takviyesi burada  yapılmaktadır. Satılan kurbanlıklarımızda kaliteyi ön planda tutarak etinin lezzetli ve yumuşak olması nedeniyle en çok aranan kurbanlıklar olması ilgiyi artırıyor. Şu an her ailenin ekonomik bütçesine uygun kurbanlık bulunur ” dedi

#

SENDE YORUM YAZ