logo

KEKİLLİ VE AYBÜKE ANAMUR MUZU İLE COŞTURDU

KEKİLLİ VE AYBÜKE ANAMUR MUZU İLE COŞTURDU

resim017Anamur Belediyesi Şehit Uzman Çavuş Atanur Bal Pazaryerinde gaziler günü nedeniyle düzenlediği konserde ünlü sanatçı Murat Kekilli ve Aybüke Anamurlulara doyumsuz bir gece yaşattı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinlikte ilk sahne alan sanatçı Aybüke türküleriyle katılımcıları coşturdu.

Daha sonra sine vizyon gösterisi ile Anamur Belediyesinin projeleri katılımcılara tanıtıldı. Gösterimin ardından sahneye gelen Belediye Başkanı Mehmet Türe Anamur’a kazandırdığı projelerden ve kazandıracağı projelerin hazır olduğunu söyledi. Türe sözlerinin devamında, Adaylık başvurusunu MHP Genel Merkezine değil MHP Anamur İlçe Başkanlığı’na yapacağını partilileriyle istişare yapacağını belirterek, katılımcılara  “Yola birlikte devam edelim mi?” sorusunda ise tüm katılımcılar hep bir ağızdan “Evet” yanıtını verdi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Murat Kekilli, kendi eserlerinin yanında, Barış Manço’dan derlediği parçalarla Şehit Atanur Bal Pazar yerini salladı.

Eski ve son albümünden şarkılarını seslendiren Kekilli’nin şarkılarına vatandaşlar eşlik etti.

Onunla birlikte dans eden gençler, adeta kendilerinden geçtiler. Parçalarının arasında Anamur Muzunun kalitesinden de bahseden Kekilli, muzun kalbinin Anamur olduğunu söyledi.

Başkan Mehmet Türe, sahnede Anamur Belediyespor forması giyen Murat Kekilli’ye bir de fahri hemşirelik beratı verdi. Kekilli 2 saate yakın sahnede kalırken Anamur benim için çok özel dedi.

Gecenin sonunda Başkan Mehmet Türe etkinlikte sahne alan ünlü sanatçı Murat Kekilli ve Aybüke’ye plaket, çiçek ve muz takdim etti. Gaziler günü olması dolayısıyla da tüm Gazilere plaket takdim eden Türe, gazilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Türe ünlü şarkıcı Murat Kekilli’ye kendi elleriyle muz yedirdi ve fahri hemşehrilik plaketi verdi.

Geceye Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve eşi Meliha Türe, Anamur İlçe Emniyet Müdürü Murat Üngör, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve İlçe Yönetimi, MHP Anamur Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Yalçın, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Özateş ve Yönetimi, gaziler, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.resim018resim019resim020resim021resim001resim002resim003resim004resim005resim006resim007resim008resim010resim011resim012resim013resim014resim015resim016resim022resim023resim024resim025resim026resim027resim028

#

SENDE YORUM YAZ