logo

Kaş Tour Turizm’de bilet satışları başladı

Kaş Tour Turizm’de bilet satışları başladı

Anamur Kaş Tour Turizm seyahat acentesi firması Dünya genelinde yayılan Korona Virüs hastalığı nedeniyle kapılarına kilit vuran firma 28 Mayıs itibarı ile  Anamur kaş turizm olarak bilet satışlarına başlıyor.

Anamur Kaş Tour’un yetkili müdürü Hüseyin Kaş gazetemiz Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, “Anamur Kaş Tour Turizm seyahat acentesi ailesi olarak zor bir dönemden geçtik. Ülke genelinde etkisini gösteren hastalık nedeniyle  Turizm sektöründe hizmet veren  Kaş Tour  firması olarak   ulaşım sektöründeki tüm uçak seferlerinin iptal olması ile büyk bir kayıp yaşadık. 2 ay aradan sonra nihayet sona gelindi.

Turizm sektöründe verdiğimiz hizmetimize kaldığımız yerden 28 Mayıs itibarı ile tüm yurt içi yurt dışı uçuşlarımız açıldı. Bizde Anamur Kaş Tour’ olarak müşterilerimize bilet satışlarımızı başlatmış bulunuyoruz. “Bizde öncelikle müşteri memnuniyeti ön planda gelir bu vesile ile bugüne kadar bizlere olan güvenlerini desteklerini birlik ve beraberliklerini esirgemeyen başta müşterilerimiz olmak üzere çalışanlarımıza Kaş Tour Turizm olarak sonsuz teşekkür ediyorum. Bugün itibarı ile seyahat edecek olan müşterilerimizin biletlerini ne kadar erken alırlarsa o kadar avantajlı olacaklardır.  Konu ile ilgili acenta çalışanlarımız sizlere bir telefon kadar yakınlar.  Arzu ederseniz ofisimize kadar gelip işlemlerini yaptırabileceklerdir. Ayrıca her uçağa servis kayıtlarımızda başlamıştır tüm halkımıza duyurulur. Güvenli yolculukta şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde anlaşmalarımız olan firmalarımızla sizlere en güzel tatillerinizi yapmanız için hizmet hazırız “Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ