logo

Kahvecioğlu’ndan Kocamaz’a destek

Kahvecioğlu’ndan Kocamaz’a destek

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz’a Tarsus’ta yapılan yumurtalı saldırıyı kınadı. Kahvecioğlu, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“GİK Üyemiz sayın Burhanettin Kocamaz Beye yapılan bu menfur saldırıyı yapanları, yaptıranları, alkışlayanları, buradan kendilerine hisse kapmayı planlayanları Şiddetle kınıyorum.

İYİ Parti GİK üyemiz ve Eski Mersin BŞB Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, tüm Mersin İl ve İlçe teşkilatları olarak; Her daim yanında, bir ve beraber olarak yol yürüyeceğimizin, İYİlik güneşinin Mersin’den doğması için var gücümüzle birlikte mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.

Biz İYİ Ailesi olarak , birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde , gündüz oturmadan gece uyumadan Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER Hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapıncaya, İYİ leştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçinceye kadar çok çalışacağız ve BAŞARACAĞIZ.

Meczuplar, Boşuna uğraşmayın bizi yıldıramayacaksınız.

Korktuğunuz şey başınıza gelecek. Bu yükselişten Çok korkuyorsunuz ama korkmayın, İYİlerin iktidarı size de İYİ gelecek.”

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ