logo

Hüseyin KAŞ Öğrenci Servisleri Kooperatifi`nin Başkanı Oldu

Hüseyin KAŞ Öğrenci Servisleri Kooperatifi`nin Başkanı Oldu

 S.S. 152 nolu Anamur öğrenci okul servis Koopertafi  üyeleri   okulların açılacağı tarih   6 Eylül belirlenlenmsi ile ilgili yaptıkları toplantıda yeni başkanını seçti.  Kooperatif başkanlığına seçilen  Anamur’un iş insanı Turizm sektöründeki başarılarını Koopertaiftede gösterceğinin altını çizen Hüseyin Kaş gazetemize yaptığı açıklamada; “

 KAŞ “GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ”

Bu görevi bana veren S.S. 152 nolu Anamur öğrenci okul servis Koopertafi  üye arkadaşalrıma sonsuz teşekürler. “Öncelikle  şahsımı göreve getirdiğiniz için tüm kooperatif üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kooperatifimizin çalışmaları bu güne kadar olduğu gibi bundan böylede aksamadan özverili bir şekilde devam edecek. Yönetim kurulumuz ve sizlerle her zamanki gibi çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içinse sen ben demeden biz diyerek çalışacağız. Kooperatifimize bu güne kadar destekleri olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Ben her zaman yönetim anlayışı ile çalışarak bilgi ve birikimlerimi onlarla paylaşacağım.  Bu duygu ve düşüncelerle  daha iyi bir hizmet için  başladığım bu görevde Ülkemizde ekonomik sıkıntılara neden olan pandemi hastalığının verdiği sonuç ortada.Bu düşünce ile  Okullarımın açılacağı tarihin belli olması münasebeti ile yaptığımız ilk toplantıda Velilerimiz ve öğrencilerimizi düşünerek en uygun  aylık belirlenerek arkadaşlarımızla karar aldık.Anamur şehir içi servis ücretimizi 200 Tl olarak belirledik. Anamur,İskele, Ören, ve Sanayi bölgelerimizden gelecek öğrencilerimiz içinde  250 TL ücret belirledik. Yeni Eğitim Öğretim yılının Ülkemize  ve İlçemize hayırlar getirmesini diliyor. Tüm Öğretmen Öğrenci veli ve servis şoför arkadaşlarımıza yeni öğretim yılında başarılar diliyorum”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ