logo

Gübbük’ten teşekkür mesajı

Gübbük’ten teşekkür mesajı

MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, covid-19 tedavisinin olumlu devam ettiğini belirterek, kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunan partisinin yetkililerine, partililerine ve vatandaşlara teşekkür etti.

Sosyal medyadan yaptığı yazılı açıklamada, hastalığının teşhis ve tedavi süreci hakkında bilgi veren Gübbük, şunları kaydetti:

“5 Ekim günü Covit şüphesiyle Anamur Devlet hastanesine müracaat ettim. Testim pozitif çıktı. Evimde kendimi karantinaya alsam da 9 Ekim’de kötü hissedince tekrar hastaneye başvurduk. Şu anda Covit 19 acil bakım ünitesinde müşahede altındaydım. Üç gün önce yapılan testim negatif çıktı, durumum çok iyi. Tedbir amaçlı kısa bir süre daha kaldıktan sonra sağlıklı bir şekilde aranıza döneceğim. Beni bizzat arayan, soran, geçmiş olsun dileklerini ileten dost, arkadaş ve halkımıza, Başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Genel Merkez Yöneticilerimize İl Başkanım ve yönetimine, Belediye Başkanlarımız, Başkan yardımcılarımız ve meclis üyelerimize, siyasi partilerin değerli yöneticilerine, ilçe idare amirlerine kısacası benden dualarını esirgemeyen tüm halkımıza minnettarım.

Sağlıklı bir şekilde onlara daha fazla hizmet etmek arzusu ve kararlılığındayım.  Sağ olsunlar var olsunlar. Hem kendinize hem de çevrenize acı yaşatmayın. Hastalığı ciddiye almak vatandaşlık görevimizdir.”

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ