logo

Ersel ile Gizem Evliliğe ilk adımı attı

Ersel ile Gizem Evliliğe ilk adımı attı

 

Anamur’un tanınmış sevilen ailelerinden Özdemir ve Tufan ailesinin evlatları evliliğe ilk adımı muhteşem bir nişan töreni ile gerçekleştirdiler.

Anamur Cumhuriyet Halk Partisi yönetim kurulu üyesi Anamur’un tanınmış ailelerinden Okan Özdemir’in oğlu Mersin Büyükşehir Belediye personeli Ersel Özdemir ile Anamur’un tanınmış sevilen ailelerinden Tufan ailesinin kızı Gizem Tufan ile bir ömür yaşamını birleştirmeye ilk adımı atan genç çiftlerin Nişan törenine CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz başta olmak üzere çiftlerin,  aileleri sevenleri ve dostları katıldı.

Yaşamı boyunca birlikteliğini sürdüreceği Gizem Tufan ile mutluluğa evet diyen damat adayı Ersel Özdemir’in mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Merasimde Gizem& Ersel çiftine nişan yüzüklerini CHP Mersin İl Başkanı Adil  Aktay  Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır  Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve aile büyükleri  birlikte takarak mutluluklar dilediler.

Gecede her iki aile adına bir konuşma yapan damadın  Babası Okan Özdemir ,Evlatlarımıza evliliğe ilk adımlarını attıkları bu nişan merasimimizde bir ömür mutluluklar diliyorum. .Hayırlısı ile oğlumuzun ve gelin adayı kızımızın nişanını yaptık, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan konuklarımıza her iki aile adına ailem ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Çiftlere biz de Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak hayırlı olsun der mutluluklarının daim olmasını temenni ederiz.

#

SENDE YORUM YAZ