logo

DYP Başkanı Toğrul, “Kahrolsun PKK”

DYP Başkanı Toğrul, “Kahrolsun PKK”

Doğrul Yol Partisi Anamur İlçe Başkanı Ahmet İlker Toğrul,  geçtiğimiz günlerde Gara’da şehit edilen polis memuru Sedat Yabalak’ı andı terörü lanetledi.

Toğrul mesajında şunları kaydetti:

Tüm yurtta üzüntü ve öfke haberleri almaktayız, artık yeter demek ve hain terörü durdurmak hepimizin ortak hedefi ve görevidir. Yıllardır bitirilemeyen bu PKK ve yandaşları her zaman olduğu gibi haince kahpece eylemlerine devam etme cesaretini bulamamalı artık.

Ülkemizin üzerinde oynanan kahpece oyunların sonucunda yine şehitlerimiz var. Başta Bozyazılı hemşerimiz şehit polis Sedat Yabalak ve diğer şehitlerimize Allahtan rahmet ve ailelerine sabırlar diliyorum. Mekanları cennet yattıkları yer nurla dolsun.

Günümüz medyası ve yönetimdeki idarecilerimizin bugünleri çok olağan bir konu gibi birkaç şov gösterileriyle geçiştirilmesine izin vermeyeceğimizi Türk Halkı adına belirtmek isterim. Bu şehitlerimizin dört ila altı yıl önce kahpece esir alınmışlıklarına ve yıllardır onlar için çözüm bulunamamasını kabullenmek mümkün değil.

Ateş düştüğü yeri yakar deniyor. Bu ateş neden bizim askerimize-polisimize ve halkımıza  düşüyor sorgulamalıyız.! Terörün bitirildiği huzur ve güvenli yaşamın sürdüğü bir Türkiye için elbirliği ile dimdik durmak, başımızı asla öne eğmeden yaşamak hedefiyle şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak adına tüm halkıma başsağlığı dileklerimle duyarlı ve bilinçli olmaya davet ediyorum.

Herkes bilsin ki biz büyük Türk Milletiyiz. Gerek Anamur gerek tüm Türkiye kenetlenip bu kara dönemi aşacaktır. Yeter ki bir olalım biz olalım hiçbir hainliğe geleceğimiz adına müsaade etmeyelim.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ