logo

Cep ailesinin mutlu günü

Cep ailesinin mutlu günü

Anamur’un tanınan işadamı Halil Cep’in kızı Yeşim, Ender Ekim ile hayatını birleştirdi.

Ferda – Halil Cep’in kızı Yeşim ile Mine – Recai Ekim’in oğlu Ender, Ünlüselek Hotel’de gerçekleşen muhteşem bir düğünle evlendi.

Cep ailesinin Ankara, İstanbul, Ordu ve Ermenek’teki dost ve akrabaları ile Anamur’dan çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde işadamı Halil Cep’in özel konukları da yer aldı.

Düğüne, İşadamı Halil Cep’in davetlisi olarak katılan Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıcı, Erçal Group Onursal Başkanı Nurhan Erçal, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun Danışmanı Cemal Ergeç ve Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu, genç çifte mutluluklar dileyerek özel günlerinde yalnız bırakmadı.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç da düğüne katılarak genç çifte Türk bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye edip mutluluklar diledi.

Cep ailesinin akrabaları ve genç çiftin arkadaşlarıyla Ordu’dan Anamur’a gelen Kaçak ailesi, sosyal mesafeye uyarak dans ve oyunlara eşlik etti.

Misafirlerinin kapıda karşılayan ve yakından ilgilenen İşadamı Halil Cep ve eşi Ferda Cep, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için onlara teşekkür etti.

İşadamı Halil Cep, düğün için Anamur’a gelen Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıcı, Erçal Group Onursal Başkanı Nurhan Erçal, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun Danışmanı Cemal Ergeç’i ağırlayarak hem hasret giderdi hem de ilçeyi tanıttı.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ