logo

BAŞHEKİM KESKİN’E BASKI DEVAMMI EDİYOR?

BAŞHEKİM KESKİN’E BASKI DEVAMMI EDİYOR?

 www.anamurgundem.com.tr001ANAMUR GÜNDEM HABER MERKEZİ:

Anamur Devlet Hastanesinin başarılı başhekimi Olgun Keskin hakkında geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlerde Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz´ın Başhekim Olgun Keskin´e ‘Bir gün içerisinde istifa et´ şeklinde baskı yaptığı yönündeki iddialara bir yenisi daha eklendi.

Alınan bilgiye göre AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’a teşkilattan ve belediye meclis üyesi Bora Güven ve eşi Anamur Devlet Hastanesinde görevli Başhekim yardımcısı Doktor Meltem Güven’inde adının geçtiği bu olayda Başhekim Olgun Keskin’i istifa etmesi için baskılarını devam ettirdiği öğrenildi.

Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada olayda adı geçen AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’ın birilerinin baskısı altında kalarak Anamur Devlet Hastanesi başhekimi Olgun Keskin’e baskılarını hala devam ettirdiğini ve sadece İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’ın değil yukarıda adı geçen isimlerinde bu konuda İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz’a baskı yaptırdıkları yönündeki iddialar gündeme yeniden geldi.

Dr. Meltem Güven’in başhekim Olgun Keskin ile arasında geçmişe dayalı anlaşmazlık olduğu buna bağlı olarak başhekim yardımcısı görevi sırasında devlet hastanesi personeli arasında huzursuzluk yaşanmasına neden olduğu duyumu alınmıştır. Dr Olgun Keskine olan kişisel husumetini görevine yansıttığı iddia edilmektedir ayrıca bu amaçla yakın olduğu AKP ilçe teşkilatı ile ortak hareket ettiği söylenmektedir.

Yine alınan bilgiye göre önceki dönemlerde paralel yapı ile ilişkisi olduğu tüm Anamur halkı tarafından bilinen başhekim yardımcısı Meltem Güven’nin yeni dönemde AKP ilçe teşkilatı ile yakın ilişki içerisinde olması hayretle karşılandığı belirtildi.

Ayrıca  AK Parti Anamur İlçe teşkilatı yönetiminin içerisinden edindiğimiz bilgide ise Dr. meltem Güvenin, Anamur Devlet Hastanesi Personeline “ Taraf olmazsan  bertaraf olursun”  yönünde söylemlerde bulunduğu  iddia ediliyor.

Tüm bu olaylar karşısında sessiz kalmayarak başarılı başhekim Olgun Keskin için  imza toplayıp görevi başında Anamur’a daha uzun yıllar hizmet vermesi için mücadele eden başta S.T.K. temsilcileri olmak üzere eş, dost, çalışan ve sevenleri Başhekim için Ankaraya kadar gidip onun Anamur’da kalması için gereken ne ise yapacakları da alınan bilgiler arasında.

Anamur Devlet Hastanesi başhekimi Olgun Keskin’in ayağının kaydırılması için şahsi ve genel menfehatleri doğrultusunda kurulan bu kumpaslara karşı sessiz kalmayan doktor arkadaşları, hastane personeli ve sevenleri şu ifadelere yer verdiler. “

Geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlerde Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz´ın Başhekim Olgun Keskin´e ‘Bir gün içerisinde istifa et´ şeklinde baskı yaptığı yönündeki iddialar doğrudur. “ Biz meslektaşımız ve sevdiğimiz biri olan Anamur Devlet Hastanesi başhekimi Olgun Keskin’in böyle bir baskıya maruz kalmasından son derece üzüntülüyüz. Haberdeki iddiaya göre AK Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, hastanede çalışan personel ve doktorların görev yerlerini belirleme konusunda Başhekim Olgun Keskin´e; “Hastane de çalışanların yerini biz belirleriz, sen onaylarsın.” dediği  öne sürülüyor.

ÇALIŞANLAR “ BU OLAY ANAMUR’A ZARAR VERİR”

Başhekim Olgun Keskin’in istifa ettirilmesi veya görevden alınması durumunda bunun

AK Parti İlçe Başkanı tarafından devreye konulan bir Mobbing uygulaması olacağı yönündeki düşüncelerini ise Açıkça beyan etmekten çekinmediler.

Ayrıca uzman hekimler daha önce de defalarca hastanede bu şekilde huzursuzluk yaratıldığını ve AK Parti İlçe teşkilatı tarafından hastane içinde en ufak personel yer değişikliği ve doktor görevlendirmelerinde bile yapılan baskıları artık hastanede hissetmek istemediklerini dile getirdiler.

Hastane uzman hekimleri Başhekimleri Olgun Bey e yapılan bu baskıdan dolayı rahatsızlıklarını ifade edip Olgun Bey’ in bu baskılarla görevden alınması durumunda kendilerinin de baskıcı bir çalışma ortamında bulunmak istemeyeceklerini ve Anamur Devlet Hastanesinden başka illere tayin isteyeceklerini belirttiler.

Ayrıca hastane çalışanları tarafından; Dr. Olgun KESKİN’İN başhekimlik görevine başladığı günden itibaren Anamur Devlet Hastanesinde süre gelen doktor ve tıbbi cihaz eksiğinin giderildiği, hastanenin kalite puanının önceki dönemlere göre 2-3 kat arttırıldığı, hastanenin dev gibi olan borçlarının ciddi oranda azaltıldığı ve hastane çalışanlarına daha önce verilemeyen ek ödemelerin de düzenli olarak verildiği belirtilmektedir. Hastane çalışanları; yıllarca Anamur halkının uzman doktor ve tıbbi cihaz eksikliği nedeniyle ortalama 250-300 km ‘lik çevre illere gitmek için yollarda çile çektiği dönemleri hatırlatarak bazı çevrelerin şahsi menfaatleri ve çıkarları uğruna Anamur halkını mağdur etmeyi göze aldıklarını belirttiler.

Hastane çalışanları Anamur AK Parti İlçe Başkanının “ Ya sen gideceksin ya ben diyerek” Başhekime savaş baltalarını çekmesini, AK Parti adına yakışmayan ve kabul edilemez bir durum olduğunu ifade ederek sözlerini bitirdiler.

#

SENDE YORUM YAZ

#

BAŞHEKİM KESKİN’E BASKI DEVAMMI EDİYOR?” için 58 Yorum

 1. M.N.YALÇIN : diyor ki:

  Evet ne yazık ki hastanemizde çalışanlara ve iyi doktorlara yer yok zihniyeti Anamur Devlet Hastanemize ve Hastalarımıza zarar veriyor. Baştabip işinin uzmanı ve bizlerden daha fazla Anamur sevdalısı. Bırakın görevini yapsın. Eyer bir şeyler yapmak isteyen siyasiler varsa onlar Hastanemizin eksiklerini ve daimi doktor atanmasına yardım etsinler ama siyasi taraftarlarını değil.

 2. SAĞLIK MEMURU : diyor ki:

  Ben de Anamur Devlet Hastanesinde bir çalışanım.Feyzi bey veya Meltem hanım böyle çirkefce haberler vermenizi gerektirecek ne pisliğinizi çıkardı ortaya acaba ? Hastanede kimsenin kimseye vaskı yaptığı yok ! Sizin basın anlyaşınız buysa benimde yorumcu anlayışımı gösteririm efendim.Meltem Hanım kadar iyi alçakgönüllü bir insan tanımadım ben hayatımda.Sizin kadar da boş bir medya organı tanımadım vallahi.Yorumu yayınlamazsanız da haftaya sizi ben haber yaparım.Sevgilerle 😉

 3. Merhaba,bu habere yorum yapmadan geçemezdim.Hiçbir hastane çalışanına baskı yapıldığı falan yok,ben de hastane temizlikçi olarak görev yapıyorum ve kimse de bu olay anamura zarar verir diye bir düşünce içinde değil çünkü ortada bir olay yok.Doktorlar yerli yerinde kimsenin işine bir şey yansıdığı da yok.Asıl Anamura zarar verecek olan bu tür haberlerdir.

 4. vatandaş.. : diyor ki:

  Merhaba haberinizi gülerek okudum ya allah aşkına orda bi ifade kullanmissiniz ya taraf olun ya bertaraf diye siz tarafinizi belli etmişsiniz yanlız ortada baskı veya algı göremiyorum saçmalık sadece sizin yayinladiginiz haber asli astarı olmayan asparagas haber .. birincisi feyzullah yılmaz parti gözetmeksizin herkesin elinden tutmaya çalışan bi nebze insanlara anamura faydam dokunurmuki diye uğraşan bi insan ..ikincisi meltem hanım ya haberi hazırlayan arkadaş kaç defa meltem hanımla muhatap oldunuz ben hastanede hastam olduğunda devamlı ilgilendi aynı şekilde yanımızda yatan diğer hastalarlada ki hastaya bu şekilde davranan bi insan personele ne yapabilir ki …..size tek diyeceğim çamur at izi kalsın yalniz ilk sizin eliniz batar çamura dikkatt !!!

 5. t.c yalçınkaya : diyor ki:

  Merhaba feyzullah yilmazi pek tanımam ama oturduğum ortamlarda iyi bi insan olduğu söyleniyor ama meltem hanımı tanırım bir defasında personeli ile ilgili bi olaya şahit oldum hastanede yeni başlayan bi personel ile ilgili vatandaş yeni olunca hastalar devamlı sıkıştırıyor yardım ediyorlar ama tabi diyet personel lerde şimdiye başka biri ogrenirdi diye söylenip duruyorlardı i arada meltem hanim da hasta bi teyzenin tekerlekli sandelyesini ittiriyidu olaya dahil olkdu birden ve bir kelime kullkandi arkadaşlar hepimiz alın terimizle hakkimizla para kazanmaya çalışıyoruz kimsenin kimseye burda bi üstünlüğü yoktur usluplarimiza dikkat edelim kalp kırmaya gerek yok dedi ve hastalardanda memnuniyet tepkileri geldi dahada bişey demeye gerek yok haber yaparken çevreden duyduklarinizla veya sırf haber olsun diye haber yapmayın asli astarı çıkmazsa size gelecek olan tepkileri cok merak ediyorum ..kolay gelsin

 6. Dişi Kurt : diyor ki:

  Meltem hanım gibi mesleğine bagli bi şahsiyet için böyle asılsız haberler çıkarmak çok ayıp birşey..sizin işiniz millete tarafsız vvdogru haber iletmek mi yoksa onun bunun yalakaliğini yapıp asılsız haber yapmakkk mi.. Hiç doğru bi tutum değil bu…

 7. Osman Peker : diyor ki:

  Bir anamurlu vatadaş olarak görüşüm anamura ne kadarda faydalısınız bir medya ekibi olarak tesekkür ediyorum.Kardeşim tamam haber yapılırda doğru haber yapılır ya sen bu insanları kandrımaya ne hakkın var siz bu haber ustunden resmen siyaset yapıyorsunuz .Siz bir medya kurulusu olarak tarafsız olmanız gerekir.Ayrıca kişiler hakkında asılsız görüşler bildiriyorsunuz sizi şiddetle kınıyorum. Meltem Hanım işini seven ve herkese karşı güleryüzlü ilgilenen bir doktor.Ben bir gün acile gittiğimde acile bakan bir başhekim yardımcısı gördüm siz görevini yapmıyor diyorsunuz. Ben hastaneye gittiğimde baş hekimi hiç görmedim siz de o kişiye ””başarılı başhekim Olgun Keskin ”’ diyorsunuz.Yazık gerçekten yazık

 8. Sema ARSU : diyor ki:

  Bu ne terbiyesizliktir, akp 2 senedir Anamur’da fazla palazlanmaya başladı, haddinizi bileceksiniz beyler , bayanlar, o kirli ellerinizi Hastanemizden çekin. Ey Anamur halkı artık biraz sesinizi çıkarın hastanenize ve Başhekimi’nize sahip çıkın. Vatan Partisi Anamur İlçe Başkanı Sema ARSU

 9. vatandaş : diyor ki:

  Mesajınız…

 10. vatandaş : diyor ki:

  ADAM OLMAYANLARI ADAM YERINE KOYMADI DIYE ….
  HIRSIZ OLUP ÇALMADI DIYE….
  MAKAMINDA EL PENÇE DIVAN DURMADI DIYE….
  BU KISIYLE UGRAS IYORLAR..HASTANE PERSONELI GAYET MEMNUN..
  YERINDEN ALAMADILAR BUNUDA SINDIREMEDILER..SIYASETIN
  HASTANEDE NE ISI VAR….BIRCOK DOKTOR ÇALIŞMA ORTAMI IYI OLDUGU ICIN DURUYOR.BIRAKIN ARTIK BU GÜÇ DENEMESINI …ALAMADINIZZZZZZZZZ…GUCUNUZ YETMEDIII

 11. Anamurlu : diyor ki:

  Habere göre başhekimin ağzından çıkan bişey yok belli ki bir Şah’ın aklı sıra bişeyler yapmaya popüler olmaya Çalışıyor ve Meltem hocanın üstüne oynuyor . Belki hastane içinde bişeyler Yaşanmış olabilir lakin Meltem hoca için hasta ilişkisi olarak kimsenin laf etmeye hakkı yok tur varsa kul Hakkı’na girer Açıkça. Ve bu olayları ak parti ilçe Başkanı’na yansıtmak ayrı bi durum yani aklınız sıra 1 Taşla 2 kuş . Yemezler .. Sizin hesabınız varsa Allah’ın da var .. O hastane birgün düzene girecek !!!! Bu laf uşakları iki yüzlüler unutmayın bu Yazıyı !!!

 12. Bzdgn : diyor ki:

  Bu resmen iftiradir, yazik sizlere . yada su denir buna ekmek yedigin yere …….

 13. avni fuat : diyor ki:

  SEVGİLİ DR MELTEM KAPRİSLERİNİ BAŞKA ŞEYLERLE YENE BİLİRSİN DAHA DÜNE KADAR EŞİN CEMAATCİ ABİLERİNDENDİ ŞİMDİ AKP MEJLİS YÜYESİ SİZ DEVLET MEMURU FAKAT PARTİ MİTİNKLERİNDE BOYBOY RESİMLER AMA RESİM ÇEKTİRDİN DİYE EŞİM MEJLİSÜYESİ DİYE KUSURA BAKMA AT KOŞTURMAYA ÇALIŞIYORSUN SİZ HEKİMLİGİNİZİ YARDIMCILIK GÖREVİNİZİ YAPIN SİZİN FEVZİ YILMAZA VE ANAMUR AKPARTİYE ZARAR VERMEYE HAKKINIZ YOK KAPRİSLERİNİZİ BAŞKA ŞEYLERLE YENEBİLİRSİNİZ ÇOCUK GİBİ HASTANEDE BİRŞEY OLSA KOŞUVER AKPARTİ İLÇE BİNASI NOLUR OLGUNU GÖREVİNDEN ALDIRSAN GİDER BAŞKA YERDE HEKİMLİGİNİ YAPAR BİRAZ MAAŞI DÜŞER AMA ANAMURUN NUFUSU 65 000 YAZIKDEGİLMİ ANAMURLUYA GİNE GECİCİ DOKTOR BEKLİYECEKLER SİZ YENİ GELEN BŞ HEKİMİN BÜTÜN YETKİLERİ SİZEMİ VERECEK AMA TEK BİR KELİME İLE BOŞ İŞLERİ BIRAKIVER GİDİPDE PARTİ BİNALARINDA GÖZYAŞI DÖKME BU GÜNÜN YARINIDA VAR

 14. SAYIN MELTEM HANIMI BİZE ANLATMAYIN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE HASTA OLSA İŞİN İÇİNDE SİYASETÇİLER YOKSA DÖNÜP BAKMAZ ÖLÜME TERKEDERR …NEZAMAN Kİ SİTYASİ BİR KİŞİ GELDİ ÖNÜNDE EL PENÇE DİVAN DURUR TEK DOKTOR KİMLİĞİ BU O ŞASHSIN..

 15. doktor : diyor ki:

  Yazılanları okuyunca gülüyorum. Bu zihniyette olan insanlar sağlık hizmetini hakketmiyor. Doğru Olgun beyin en büyük suçu çamura batmış bir hastaneyi adam etmek istemesiydi bence de bir an önce gitmeliydi. Görüyorum ki kendisini boşuna heba etmiş. durumu hastanede çalışan bir doktor olarak izah edeyim. 3 yıldır bu hastaneden 45 uzman hekim gelip geçti. Bu hastahane uzun süre kadrosunun %80’ini mersin merkezden görevlendirme olarak çalıştı.ve gelen hekimler hasta yatırmadan, ameliyat yapmadan gününü doldurup gittiler. Bir avuç doktor olarak Olgun beyin yaptığı güzel şeyleri görüp diğerleri gibi gitmeyip burada kaldık. Ama şahsi çıkarları için bunu bile anamur halkına çok gördüler. Siz bu kafayla devam edin yakında istediğiniz isimlerle boş bir hastaneye sahip olacaksınız ama eskisi gibi hastalarınıza il dışından yer bulabilmek için yalvaracaksınız. Dr. Meltem kurtarır sizi merak etmeyin…

 16. sevmli : diyor ki:

  ………..

 17. GENÇ ADAM : diyor ki:

  kardeşim kim bu meltem hanım kendisini ne sanıyor gidip personeli tehdit etmeler ak parti ilçe yönetimiyle birlikte çalışıyor yönetim kurulu üyesi gibi çalışıyor nedir bu başhekimden alıp veremedikleri çıkıp bir anlatsalar biz de bilsek tutturmuş ak parti ilçe başkanı bir gün içinde istifa edeceksin sen kimsin sana bu yetkiyi kim veriyor anlaşılır gibi değil

 18. Özanamurlu : diyor ki:

  Böle yapılan yalan haberlerle bişeyler mi başaracağınuzı sanıyorsunuz.aslı olmayan haberlerle bi yere varamazsınız.benim tanıdığım meltem hanım çok iyi biri elinden gelen iyilikleri uapmaya çalışır..feyzullah beyde milletin önüne engel değil yol gösteren olmayı seçer her zaman …bu söylenenler iftiradan başka bişey değil…

 19. ak partiki üye : diyor ki:

  Ben yıllardır ak partiliyim Ama ak parti ilce başkanının bu tavrı ve meltem güvene gösterdiği bu fırsatlardan dolayı kaydını sildirecegim en kısa zamanda da bütün ak partili yakınlarınıbu durumdan haberdar eedeceğim!!! Yeter artık

 20. vatandas : diyor ki:

  Meltem güvene acilde muayene olmak zorunda kaldık hastamız az daha oluyordu sayesinde o kadinin ipiyle ne kadarkuyuya inilir ki ?

 21. vatandas : diyor ki:

  Bence meltem guvende görevden alinmalı belki Anamur devlet hastanesi huzur bulur…zaten belediye meclis üyesi olan birinin eşinin başhekim yardimcisi olması etik değil….????

 22. vatandas : diyor ki:

  Sayın feyzi yılmaz sen bu partiye zarar veriyorsun bence istifa et

 23. ak partili : diyor ki:

  Sayın meltem güven ak parti olarak yapılacak işlerimiz var sürekli sizin şahsi sorunlarınız ile partimizin gündeme gelmesinden rahatsızız..lütfen artık bi o bulunduğunuz koltuğa oturun ve gerçekten yapmaniz gereken görevi yapın hastanenin uç köşelerinde entrika peşinde koşmaktan vazgeçin

 24. Selçuk : diyor ki:

  Boy boy açıklama yapanlar bakacaz görecez bu haberin aslı varmıdır yokmudur önümüzdeki günler herşeyin habercisi vede istediğiniz en büyük belge başhekimi görevinden aldırdığınız gün olacak..bakalım o zaman bu basın açıklamalarıyla yalandır iftiradır diye anamur halkını aptal yerine koyarak benim ailemin vede bu anamur halkının sağlığını tehlikeye atarak bu vebalden nasıl kurtulacaksınız..

 25. avni fuat : diyor ki:

  SAYIN MELTEM GÜVEN DÖNDE ETRAFINA YANINDA KİMLER VAR? BİRKAÇ HEMŞİRE VE ŞİRKET ÇALIŞANI TOPLAMI AVUÇ İÇİ KADAR AYNI KOLTUKTA BEN OLSAYDIM BİR SANİYE DÜŞÜNMEZDİM İSTİFA İSTİYECEGİNİZE İSTİFA EDERDİM KENDİN ÖN PLANA ÇIKAMADIM DİYE ANMURDAKI HASTALARI İLE AKPARTİYE HİÇ ZARAR VERMEYE HAKKIN YOK SN DR MELEM GÜVENNNNNNNNN

 26. BORA : diyor ki:

  ömrü hayatında gelebileceği en üst düzeye gelmiş meltem hanım. daha ötesi yok. Olgun bey ve Ayşegül hanım gibi düzgün dürüst insanlardan ne istediniz. hasta mı bakıyorsun oturup çay kahve içiyorsun bedavadan maaş. feyzi beyi parmağına takmış oynatıyorsun. anamur devlet hastanesinde uzman dr kalmasını istemiyorsun senin gibi pratisyenlere muhtaç kalsın istiyorsun sanırım. başhekim olmak istiyorsan git uzmanlık bitir de gel. YA DA ANAMEDE insanlar muhtaç olsun mu istiyorsun. yoksa anlaşma mı yaptın? kaç uzman dr geldi gün sayıp gidiyor duran bilen yok anamurda hepsi mecburiyet bitse de gitsek diyor. egosunu tatmin etsin akp oy falan yok artık

 27. YETER ARTIK UZMAN DR SIKINTISI ÇEKİLDİ YILLARCA ANAMURDA ŞİMDİ UZMANLAR ANLAŞIP DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE ANAMURLULARA HİZMET VERİRKEN NE İSYORSUNUZ ? DEVAMLI UĞRAŞIYORSUNUZ? HEPSİNİ BURADAN GÖNDERİP TÜM BÖLÜMLERİN UZMANI OLAN SAYIN MELTEM GÜVEN VE FEYZİ BEY HASTALARI TEDAVİ Mİ YAPACAK? . PROF.MELTEM GÜVEN OLGUNDAN NE İSTİYORSUN DA DEVAMLI ORTALIK KARIŞTIRIYORSUN SEN ? İŞİN YOK MU SENİN ? YOKSA KİTAP GÖNDERELİM SANA KİTAP OKU YA SEN AKP ÇOK ZARAR VERİYORSUN FARKINDAYSAN. İNSANLARIN ÖNCE SAĞLIKLARI ÖNEMLİ SAĞLIĞINI KAYBEDEN HERŞEYİ KAYBEDER BIRAKTA İNSANLARI HUZURSUZ ETME ARTIK .

 28. Ne sanıyorsunuz…. DR Olgun Keskin gidince her sorun bitiyor mu asla sorun ozaman başlıyor.En basiti Anamurda Enfeksiyon kadrosu yok Enfeksiyon dr si Olgun beyin eşi ve onunla beraber gidecek.DR Olgun gidince hem Göğüs hastalıkları uzmanı hem Enfeksiyon dr’si gidecek yüzlerce Hb yüzlerce akciğer CA ve birsürü Koah , astım hastası takibsiz kalacak kadrosu olmayan hastaneye nasıl Enfeksiyon Dr si getirecekler hani o biri gider biri gelir diyen bilmişler. Olmuyor işte Dr Olgun Keskinle bir sürü uzman dr gidecek niyemi çünki hastanede huzur gerçekten kalmadı ve kalmayacak eski düzen kimin eli kimin cebinde belli olmayacak . Biz hastane çalışanları ve hasta yakınları olarak Dr Olgun keskinden memnunuz bize sordunuz mu araştırma yaptınız mı kime neye dayanarak huzurumuzla Anamurun geleceğiyle uğraşıyorsunuz. Dr Olgun keskin kime ne yaptı hadi çıkın açıklayın ihaleye mi fesat karıştırdı. Uygunsuz bi şeklide birisiylemi adı çıktı yada yasa dışı bi şey mi yaptı bu adam hasta muayene etmekten hastaneye ne alabilirim buraya ne katabilirim yoğun bakımı nasıl daha iyi hale gertirebilirimin derdinde. Siz unutmuş olabilirsiniz belki ama DR Olgun bey geldiği gün Koroner yoğun bakımın aletleri örümcek ağlarıyla örtülüydü şimdi bir yoğun bakımımızın olduğunun farkındayız.Eski hastane poanımız 43 dü şimdi ise 96 hemşirlerimiz dr lerimiz fazlasıyla çalıştıklarının hakkı olan dönerleri alıyorlar bu kafada devam ederseniz eski neskafe parası aldık diye dalga geçtiğiniz günlerinize döneceksiniz.Gelin araştırın hastanede neler yapmış öncesini ve sonrasını istatislikler poanlar yazılı belgeler var bakanlıktan gelen ve bakanlığa giden. Yapmayın Yapmayın lütfen giden gider kimse babamızın oğlu değil ama Anamur için yapmayın adamcağız hakkıyla koltuğunda işini yapıyor. Birilerinin egolarını yükseltmedi. Yalakalık yapmadı diye bizim kaderimizle oynamayın lütfen . Hastanenin huzurunu bozan kimseye hakkımızı helal etmiyoruzç Kul hakkının önemini bildiğinize inanıyoruz. Eğer gerçekten DR Olgun keskinin bir suçu varsa bizede söyleyin bi açıklama yapın lütfen bizde bilelim çünki bizim bildiğimiz olgun kesikin harika bi dr Mükemmel bir baba iyi bir eş ve otoritesinin yanında çalışanına değer veren bir şefdir.

 29. Ben : diyor ki:

  Mesajınız…

 30. Ben : diyor ki:

  Bence kesinlikle meltwm güvenin psikolojik tedavi görmesi gerekiyor.hastaları tedavi edeceğine kendini tedavi etmesi gerekmektedir

 31. Yazik : diyor ki:

  Yaziklar olsun başınızı yastığa nasıl rahat kouacaksınız

 32. Cenab-I Allah, doyumsuz egolarını narsistçe başkaları üzerinde tatmin eden ruhları ve ona ittifak edenleri hem bu dünyada hem öteki dünyada azap içinde bıraksın.

 33. ego : diyor ki:

  şimdi eğri oturup doğru doğru düşünelim. enfeksiyon doktoru kadrosu anamur hastanesinde yok. Sayın ayşegül hanım eşi dolayısı ile burada görev yapıyor. Bu iki doktor anamurda gitsin ve ego sahipleri rahatlasın diye onlarca hepatiti hasta onlarca akciğer hastası ve daha fazlası anamur dışındaki hastanelere taşınırken ; bu insanların zaman ve maddi kayıplarını bu doktorların buradan gitmelerine sebep olan insanlar karşılayanikecekler mi? Bırakın maddiyatı ve zaman kaybını olası can kayıplarının hesabını kim verecek bu vebali kim alacak. Işte o yüzden Allah sizi ıslah etsin diyorum ve acı acı gülüyorum. Yine olan anamura Anamurluya veya anamurda yaşayan memura ve masumlara olacak. Ego ne kötü bir huydur yarabbim.

 34. Ya bu meltemin hastaneye ettiği kötülüğü kimse yapmadı. Tüm personeli ve doktorları bıktırdı. Bugün aldığım habere göre 2 günde bile hastane durma noktasına gelmiş. Olgun beyin ve izinli uzmanların yokluğu 2 günde bu kadar hissedildiyse gerisini siz düşünün. Zaten bir çoğu izin sonrası ayrilacakmis. Şu an kendisi vekil idareci ve hiçbirşey yapamiyormus. Yarin birgün eğer yakinlarimdan birine doktorsuzluk nedeni ile bisey olursa hesabını soracam. anamurlu biri olarak bu insanlara hakkımı helal etmiyorum ve allaha havale ediyorum.

 35. MELTEM HANIM 2 GÜNDÜR ABİLERİNİ TELEFONLA SOKAKLARDA ARAMAKTAN MAKAMININ HAKKINI VEREMİYOR MALESEF…. SÜREKLİ ABİLERİNİ ARAYIP OLAY İLE İLGİLİ BASKICI POLİTİKASINA DEVAM EDİYOR VE BAZI PERSONELLERE KARŞIDA İMALARA LAF SOKMALARA DEVAM EDİYOR …BEN BU HANIM EFENDİNİN TAVRINA ARTIK DAHA FAZLA KATLANMAK İSTEMİYORUM EN KISA ZAMANDA ÇEVREMDE Kİ 25 AK PARTİ ÜYESİ ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİRECEĞİM SİZ TEK KİŞİLİK MELTEM GÜVENLE ARTIK BİRLİK OLUR ÇALIŞMALARINIZI YAPARSINIZ SAYIN FEYZULLAH YILMAZ…!!!!

 36. ahmet : diyor ki:

  eyyy meltem güven sen cemaatin kadrosundan başhekim yardımcılığı görevine gelmedinmi baktı paralel davası çıktı hemen sıyrıldı bastı parayı akpye geçti sağda soldada parayı veriyorum işimi yaptırıyorum dedi feyzi bey feyzi bey kendine gel ahmet yıldırım hastaneye geldiği zaman meltem peşinden ayrılmazdı yıldırım gitti bitti o işler sende gidince olacağı bu. pisikolojik sorunların var senin meltem

 37. GENÇ ADAM : diyor ki:

  cumhurbaşkanı ve başbakanımız paralel yapıyla mücadele ederken anamur da ak parti yönetimi neden paralelcilerden ayrılmıyor feyzi efendi paralelcilerle kanki olmuş meltem hanım daha düne kadar anamurda cemaatin önde gelenlerinden di şimdi nedir bu feyzi beyle meltem hanımı bu kadar birbirine yaklaştıran nedir acaba söylentilere göre feyzi beyin bütün masraflarına sponsor oluyormuş karşığında da olgun beyin kellesini alacaklar mış oh ne ala siz kendinizi ne sanıyorsunuz size bu yetkiyi kim verdi bu başkanlık sanada kalmaz feyzi bey

 38. öğretmen : diyor ki:

  Ben Anamurlu bir öğretmenim.Zamaninda adam gibi doktorlar olmadığindan babamin kanser oldugunu tesadüfen dayim doktor olduğu için öğrendik. Yazik değil mi bu halka.milletin sağlığıyla bu kadar oynanmaz ki.sizin ihtitaciniz olmayabilir ama anamurun böyle çalışkan , işini bilen dürüst, halka ve hakka çalışan ADAM gibi doktorlara ihtiyacı var.gerci yarin sizin ailenizden birinin de bir enfeksiyon doktoruba ihtitaciniz olabilir.degil mi MELTEM GÜVEN. ..her ne kadar bu kadar kindar biri olsaniz da hala İNSAN olduğunuzu düşünüyorum. Düşmez kalknaz bir ALLAH.RABBIM doktorlarimizi basimizdan eksik etmesin.Özellikke de alaninda uzman kendini ve haddini bi k en doktorlara…

 39. Biz anamur icin ugrasiyoruz tıpkı olgun bey gibi oda namusuyla canla basla anamur icin uğraşıyor. O hani iftara diyenler varya iste asil onlar iftara ci onlar ki yapmadığı seyi yapti diyerek adamcazi mahkemelere dusurduler hamdolsun ki mahkemede gercegi anladi doktor beyi temize cikardi siz asil iftiracilar sizsiniz artik yeter her seyin bir yeteri var bitirin artik bu ego kavgasini siz kendinizi dindar saniyorsunuz ya ozaman inanin rabbim dogrunun yaninda . Bikeredebakin bi anamur icin ne yapiyirsunuz hastaneye nekadar zarar veriyorsunuz. Sizin bu egolariniz yüzünden belediye yide alamadik. Bazi mevkisi icin sizi kullanan insanların egolarani tatmin etmektense yaninizdaki insanlari dislmaktan vaz gecin biz birbirimize lazimiz. Menfaat icin yaninizda olanlar degil her daim davasi icin kosturanlara sahip cikin . ANAMURA SAHIP CIKIN….

 40. Maalesef ak parti yönetim üyesi olarak benimde durumdan rahatsızlığın var Feyzi Beyi konu ole ilgili uyarmamıza rağmen Meltem Güven ve Bora Güvenin sözünden çıkamayacağını bize sürekli telkinde bulundu ve Başhekim OLgun KESKiN ile ilgili girişimlerde bulunurken tüm üyeler ile istişarede bulunmadan devamlı girişimlerde bulundu …Feyzi bey ve Bora güven bir kadını bir hastanede bu kadar sevmeyen varsa acaba gariplik sizde mi bu kadar kişinin şikayetinde mi ????

  • Teyyare : diyor ki:

   Yönetime bora Beyle Meltem Hanimin sozunden cikmayin denmişmiş. Hadi canım sende! Bunu iddia ediyorsan kimligini açıkla. Partide görüşelim. İnsanların hastaneye sadece rutin kontrole gelip can vererek ayrıldığını biliyoruz. Neden? Çünkü hastaneden ciddi enfeksiyon kapiyorlar. Nerde başhekim nerde enfeksiyon doktoru. Bora Bey ve Meltem Hanimin koylerdeki yaşli hastalarinin ayaklarina gidip tek kuruşpara almadiklarini bizzat ben biliyorum. ÇAMUR ATMAYIN

   • demokrat : diyor ki:

    len teyyare hastane enfeksiyonundan ölen bir tane hasta göster alnındn öpecem seni.be adam yada kadın meltemi tanımasak yada bilmesek inanacam sana seveni yok kardeşimbu bayanın. doktor ve yönetici yardımcılığından başka herşeyle ilgileniyor. –

    • Teyyare : diyor ki:

     Adı önemli değil. Bir bayan ve bebeği. Burada başedemeyince başka hastaneye sevk ettiler. Gittiği hastanede vefat etti. Simdi suç kimde len. Domuz gribi yüzünden inanlar yakın zamanda hastaneden içeri girmiyorlardı. Masal anlatma bana!

 41. Meltem hanım bu hırs sizi bitirecek biraz hayatı sevin bak ozaman insanlarla ilişkilerimizdüzelecek selam verebilmeyi nasılsın diyrbilmeyi gülümsemeyi başaracaksınız hala inanıyorum bunu yapabileceğine ççünkü ak parti masalarında Gülümse yenildiğini gördük maşallahh

 42. Teyyare : diyor ki:

  Haber belli bir isim tarafından yazdırılmış. Yorumlar da benzeri şekilde. Başhekim süpermen olmuş. Meltem kötü karakter. Bu başhekim haftanın yarım günü hasta baktıgı için hastamı defalarca sehir dışına taşıdım. Göz boyamayın.

 43. anamur33 : diyor ki:

  Yazıktır.Günahtır neden başka bir yerde bu tarz haberler çıkmıyorda sadece anamurgündemde konuşuluyor.Kimin ekip olduğu ,ne yapmaya çalistigi belli.İnsanlari safmi saniyorsunuz.4 kisi burdan sacma sapan seyler yaziyor diye kimseye birsey olmaz.Bu tarz konusmalar yapip insanlari zan altinda birakacaginiza yargiya tasiyin, cemaat diyorsunuz su anda teror orgutu statusunde degilmi.Madem alakalari var cikarin ortaya.Akpartili olupta cemaat ile gorusmeyen neredeyse yoktu.onemli olan bu olaylardan sonra devam ediyor olmasi varsa boyle birsey iddaa edenler geregini yapsin.oyle sahte isimlerle yorum yazmayla olmaz..

 44. vatandaş : diyor ki:

  olgun beyi pek tanımıyorum ama çok iyi bir doktor olduğunu biliyorum. kaç tane hastayı kurtardı yoğun bakımda.yoğun bakıma giren ölürken olgun beyden sonra hastalar yoğun bakımdan taburcu olmaya başladı.
  eşi ayşegül hanım kaç tane domuz gribi hastasını kurtardı biliyormusunuz.çok değil 5-6 ay önce hastalar anamede gitmekten korkuyordu orada yatanlar ölüyor diye, devlet hastaneisne koşuyorlardı.meltem hanıma gelince , çıkarı uğruna yapmayacağı şey yoktur onun. daha dün adnan emilin arkasında abi abi diye koşarken paralel işi patlayınca konumunu kaybetme korkusundan adama söylemediği kalmadı. çıkarı olmadığı insanın yanından bile geçmez.ama helal olsun kadına akp ilçe teşkilatını takmış parmağına sallıyor.

 45. doktor ali : diyor ki:

  Yazilan tum yorumlari saskinlikla okuyorum.olaylardan isleyisten bi haber olan insanlarin yazdiklarini saskinlikla okuyorum.Bu yazilanlari yazanlar gercekten anamurun sagligini dusunuyorlarsa once 4 sene oncesinden baslayan anamuru doktorsuz birakilmasina ve bazi yerlere mahkum edilmesine yeni hastanenin bitmesine 1 sene kala yeni acil ve yogunbakim yapilmasina donuz gribinden kactane hasta oldu bilinmezken yada burda 2 tane enfeksiyon hastaliklari kadrosu oldugunu 2 tane radyoloji 2 tane ortopedi kadrosu oldugunu ve bu memleketin 6 7 tane doktor giderse sistemin cokecegini devletin buraya saglik hizmeti vermeyecegini dusunenler suandada izin alip kendilerince sistemi durma noktasina getireceklerini sananlar ve suan idareci vekili olarak kimin baktigini bile bilmeyenler sizlere cok uzuluyorum.Hastane oyle bi hale gelmiski yaninda 15 tane cikari icin mucadele eden sahislar var geriye kalan calisanlar bi sekilde sindirilmis korkutulmus kimse dusuncesini dahi dogru duzgun ifade edemez hale gelmis.

 46. vatandaş : diyor ki:

  Flash flash!başhekim yardımcısı meltem güven hakkında savcılığa suç duyurusu yapildı. Sebebi hastanedeki diğer personellerin ve gizliliği olan bilgisayarlara yetkisi olmadan girmek. Yeni entrikalar için hastane bilgisayarlarının şifresini çözerek bilgi ve belge toplamaya çalışırken yakalandı.bilgisayarının başında oturan personel bilgisayarının kendi kendine dosya açıp kapattığını görünce hemen bilgi işlem görevlilerine haber verir.yapılan incelemede dr.meltem güvenin girdiği anlasılır. Hanımefendi sucunu bastirmak için birde görevli personele tutanak tutar. Hakaret davası açar. Evet dr.meltem yeni entrikalara malzeme toplamak icin baska kimlerin bilgisayarlafina girdin. Senden beklenir, nne de olsa PARALELCİLERİN çok ekmeğini yedin.ben hastanede çalışan doktorların yerinde olsam hemen odamı polkliniğimi iyice ararim kesin böcekte vardır.

 47. anamur halki : diyor ki:

  Ya meltemin neyini savunuyorsunuz be. Özet bu anamur kaybedecek ve ölenler bizim insanimiz olacak bu kadar basit. Ha yinede anlamiyorsaniz cenazeden cenazeye yazisiriz. Pes ya. Kadin hergun bir olayla anılıyor birileri buna rağmen melek ilan etmeye calisiyor.

 48. tarafsız : diyor ki:

  Benim görüşüm iki arap Birleşmiş anamuru kepaze etmeye çalışıyor bu meltem güven bora güven ve baston l..b araptir ve bu ülkeye hiçbir zaman hayırlı olmamıştır

 49. ilkeli : diyor ki:

  Ak parti anamur ilce yönetimi malesef paralelin devamı gibi düşünüyorum tam paralelin istediği gibi çalışıyorlar yazık böyle giderse ak parti anamur üyeleri uyeliklerinin iptalini isteyeceğini goruyorum

 50. dragon : diyor ki:

  Hastanedeki tüm sorunlarının kaynağı meltem dir. Hastaneden gitmesi gereken biri varsa da o da meltemdir. Tüm sıkıntılar biter o zaman. Böylece tüm anamurun sağlığına uzanan eller kırılmış olur. Hastaneye gelmeden cariklari da bezdirdi. Ellerinden Adnan emil kurtardı ve hastaneye attı kendisini. Sonrasında paralel patlayinca onlara da sırtını döndü. Sabahtan aksama kadar odasında çay içip duruyor. Planlar yapıyor. Zaten sadece pratisyen hekim. Gitsin de uzmanlık yapsın önce.

 51. AKPARTİLİ : diyor ki:

  AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETTİGİ SÜRECE KUSURA BAKMA ANAMUR İLÇE TEŞKLATI PARALEL Cİ BİRİNE SAHİP ÇIKILDIGINDAN DOLAYI GEREKEN MERCİLERE ULAŞMAYA ÇALIŞACAGIZ SAYGILAR

 52. Size meltem güvenin başhekim olmadan önce acilde pratisyenlik yaparken ki bir anımı anlatmak isterim..başhekim yarsimcisi olmadan 4,5 ay kadar önce dahiliye polikiliniginde çalışıyorum polk.esnasında hasta bayıldı doktor bey acili aramamı ve yardım istememiş bildirdi ..hemen telefonla acili aradım sayın doktor meltem güven ile kkonuştum doktor hanim hasta bayildi doktor bey yardimci personel cagiriyor dedim dediği cümle suydu ” sizin katinizdaki hizmetli ile hastayı gönderin” biz acil olarak personel gondermiyoruz deyip yüzüme telefonu kapatti daha benden bir aciklama beklemeden!!!!! Hasta allahtan önemsiz bir nedenle bayilmis ya önemlioolsaydı?????? Bizim kattaki temizlik personeli hastaya nasıl müdahale edecek soruyorum sevgili meltem güven severleri ???? Kendisi ile sık sık poliklinikler de karşılaşırız içeri girdiğinde selam vermekten kolay gelsin arkadaşlar demekten aciz bir kadın ama ne olduysa AKP peşindedokasirken insanlara selam vvermeyi öğrendi sahtede olsa gukumsemeyi öğrendi…bu hastaneye başhekim olduğuilk ayda insanların özel dolaplarını karıştırdı sevdiği isine gelen insanları kolladı hhoşlanmadığı insanları sürekli üzerine oynadı garip ki en sonunda da hep aciz kadını oynadı hadi meltem hanım hadi seni ancak senin etrafındaki şişko yalaka ve bir o kadar da Ödlekolan L.B. ve B.ö gibi peri kaldırır. Onları yrmlemrye devam et sen

 53. vatandaş : diyor ki:

  en sonunda başhekim gidiyor.o kadar huzursuz ettiler ki.kendisi göğüs hast. uzmanı,eşi enfeksiyon uzmanı gidiyor.radyoloji uzmanı gidiyor,biyokimya uzmanı gidiyor,anestezi uzmanı gidiyor,genel cerrahi uzmanı gidiyor.fevzi yıldırıma hastanede poliklinik açılacakmış,dr.meltem ”feyzi abimle beraber
  hepsine biz bakacaz” diyormuş.