logo

Ayşe- Hasan Yalçın’ın ruhuna dua edildi

Ayşe-  Hasan  Yalçın’ın ruhuna dua edildi

2016 – 2020 yıllarında hakkın rahmetine kavuşan  Yalçın ailesinin Anne Ayşe Yalçın(merhume), Baba Hasan Yalçın(merhum) için İş İnsanı Veteriner Hekim Ramazan Yalçın,Ağabey ve Ablaları birlikte Sultan Alâaddin mahallesindeki baba ocağında mevlid-i şerif okuttular.

Düzenlenen yemekli kur-an programına  ;İYİ  Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu yönetim kurulu ,CHP ilçe Başkanı Durmuş Deniz yönetim kurulu ,MHP,AK Parti, CHP Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz İlyas Mercan , Tarım İlçe Müdürümüz Hasan Bostan  ,Esnaf Kefalet Kooperatif  Başkanı Ahmet Özdemir Okul Müdürleri  -Öğretmenler ,STK’ temsilcileri  Muhtarlar, Yalçın ailesinin dost ve akrabaları katıldı.

Yemekte okunan Kuran Tilavetinin ardından Yalçın Kardeşler Anneleri Ayşe Yalçın babaları Hasan Yalçın ve geçmişlerinin ruhları için okuttukları Mevlid-i Şerif programında katılımcılara, yemek ikramında bulundular.

 Daha sonra Yalçın;  “ Anne ve Babaları için düzenlenen Mevlit programına katılan bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan herkese teşekkür ederiz ”Dedi.

#

SENDE YORUM YAZ