logo

AYIŞIĞI GELİNLİK MAĞAZASI ANAMUR’DA AÇILDI

AYIŞIĞI GELİNLİK MAĞAZASI ANAMUR’DA AÇILDI

İşletmeciliğini Seher Polat’ın yaptığı AYIŞIĞI bridal shops Gelinlik mağazası Yeşilyurt mahallesinde Yeşilçam Cafe karşısında açıldı.

 Anamur Esnaf Sanatkarlar Kradi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’in açılışını yaptığı işyerinde açılan düğün sezonu nedeniyle açılışa özel bir birinden farklı modellerin bulunduğu Düğün, Nişan, Kına ve özel günlerde kullanılacak her bütçeye uygun modelleri ile müşterilerine hizmet verecek.

 Açılışta konuşan, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, “  Yeni işyerini açan işletme sahibi Seher Polat ve çalışanlarına işlerinde hayırlar diliyor bereketli kazancalar temenni ediyorum.

AYIŞIĞI  işyeri sahibi Seher Polatta,  “  Açılışımızı yapan oda başkanımız Ahmet Özdemir beye bu özel günümüzde bizleir yalnız bırakmayarak açılışımız yapmasından duyduğu menuniyeti dile getirerek teşekkür etti, Polat sözlerinin devamında, “ Özel gün ve geceler başta olmak üzere, her kesime hitap edecek kaliteli ve çeşitli ürünleri beğeniye sunduklarını belirterek, “Mağazamızda kaliteli ve fiyatı uygun çeşitler bulunuyor. Burada eşler birlikte alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilecekler. Ayrıca yeni model gelinliklerimizi, abiyelerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz”, Son trendleri Anamur halkıyla buluşturduklarını ifade eden Polat “Müşterilerimizin mağazamıza gelerek  memnun ayrılmalarını görmek bizim için çok önemli. Modanın son trendine ait kaliteli ürünlerimizle tanışmak için tüm halkımızı mağazamıza bekliyoruz” Dedi.

Davetlilerin de yoğun ilgi gösterdiği mağazanın açılış töreninde konuklara ikramlarda bulunuldu.

#

SENDE YORUM YAZ