logo

Aktay’dan Anamur ziyareti

Aktay’dan Anamur ziyareti

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin Anamur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Beraberindeki partililerle Anamur’a gelen Aktay’ı CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, ilçe yönetimi, meclis üyeleri ve partililer karşıladı.

Aktay, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, Erdemli’den başlayarak batıdaki ilçeleri ziyaret ettiklerini ve örgütlerin taleplerini dinlediklerini belirterek, “Hem örgütümüzün taleplerini alıyoruz, hem de varsa eksikleri tamamlamak üzere çalışma yapıyoruz. Diğer taraftan yerel iktidarın öncelikle yapması gerekenleri tespit etmek amacıyla gezi yapıyoruz. Verimli bir gezi yaptık. Burada birçok görüşmelerimiz oldu. Önümüzdeki hafta da merkez ilçelerimizin yanı sıra Tarsus ve Çamlıyayla’da olacağız” dedi.

CHP’nin yerel iktidarda olduğunu ve hizmetlerin verimli bir şekilde halka ulaşması için çaba gösterdiklerini belirten Aktay, “Burada partililerimiz vatandaşlarımızla diyalog halinde ve sorunları dinliyor. Biz de bunları yerel yönetime bildiriyoruz. Yön vermelerine yardımcı oluyoruz. Onlar da teknik açıdan da değerlendirip son şeklini veriyorlar” diye konuştu.

Aktay, daha sonra CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yönetimiyle toplantı yaptı.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ