logo

Adnan Gübbük güven tazeledi

Adnan Gübbük güven tazeledi

MHP Anamur İlçe Teşkilatı 13. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Adnan Gübbük, güven tazeledi.

Kongreye MHP Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz, İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 2019 Yerel Seçimleri Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Saadet Partisi Mersin İl Başkan Yardımcısı Menderes Bora, Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İyi Parti Anamur ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Demokrat Parti Anamur İlçe Başkanı Murat Özdemir,  BBP Anamur İlçe Başkanı Hüseyin Demir, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Çağrı Ünel, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve Yönetimi, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve delegeler katıldı.

MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Yürütmekte olduğum emanet göreve sizlerin desteğinizle tekrar baş koymanın gururunu ve şuurunu yaşıyorum.

Türk Milletinin bekası için MHP’nin gösterdiği duruşu kimi çevreler istismar edip, farklı anlamlar yüklemektedir. Türk Milliyetçileri milletin bekası için mücadele vermektedir. Bizim için önemli olan, Türk Milletinin ilelebet var olmasıdır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüdür.

Ülküdaşlarımız bu kadar kirli emellere karşı, birlik ve beraberlik içinde olmalıdır. Her ne sebeple olursa olsun,  aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı partimize davet ediyoruz.  Bir daha söylüyorum, Her ne sebeple olursa olsun,  aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı partimize davet ediyoruz.

Kendilerini Ülkü devi olarak gören, bizdenmiş gibi görünen, maddi imkanlarını  ve nefsini siyasi ikbal ve hırsları için kullanmak isteyen, narsistler kiraladıkları medya ve sokak dedikoducularını, fitne yayıcıları, psikopatları  harekete geçirdiklerini görüyoruz ve niyetlerini çok iyi biliyoruz.

Anamur Milliyetçi Hareket Partisinden çalınan, Anamur Belediyesini bize tekrar kazandıran, başta Belediye Başkanımız  Sn. Hidayet KILINÇ olmak üzere Belediye Meclis Üyelerimize, parti teşkilatımıza , gece gündüz koşuşturan parti mensuplarımıza ve ülkü ocaklı gençlerimize, Cumhur ittifakının idealist  kadrosuna partim adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Her türlü zorluklara ve Belediyenin altından kalkamayacağı borç batağına rağmen, 33 yeni araç alarak makine parkını yenileyen; konkasör- taş kırma makinası, asfalt şantiyesi kuran, yaylalar dahil olmak üzere bu yıl için 100 Km asfalt yol  hedefine hızla yürüyen, köylerin yıllardır ihmal  edilen, yol, menfez, 10 bin büz yerleşimi, asfalt , stabilize  ve yeni yollar yapan, pullu tabiat parkını 29 yıllığına Belediye’ye kazandıran, 95 bin m2  sahil projesini ve karaağaç piknik alanlarını belediyemize tahsis ettirerek projelendirip, Belediye imkanlarıyla yapımına bu ay başlanacak olan ve yarı maliyetine bitirilmesini planlayan, 10 bin ağaç, 50 bin çiçek dikerek Anamur’u yeşillendirmeye devam eden, Lale Köyüne çok amaçlı toplantı salonu yapan;

Anamur Uluslararası Kültür ve Muz festivali, Anamur Tarım ve Gıda Fuarını görkemli hale getiren, Belediyemize yaptığı her işte %50 tasarruf  sağlayabildiği için, 100 üzerinde gencimizi ve kardeşimizi  belediyede istihdam eden, bu vesile ile şunu belirtmeden geçemeyeceğim,

 Personel alımında hiçbir yakınım işe girmediği gibi Belediyeden de maddi manevi hiçbir menfaatim de olmamıştır. Biz bu göreve Allah’ın rızası, Milletin bekası için talip olduk. Herhangi bir siyasi hesabımız da yoktur. Asla da olmayacaktır.

 Anamur Belediye Başkanımız Sayın Hidayet KILINÇ’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyeceğine inandığım  tüm Anamurlu vatandaşlarımıza minnetle teşekkür ederim.”

Daha sonra tek listeyle yapılan seçimde Adnan Gübbük güven tazeledi ve başkanlığa seçildi.

Gübbük’ün yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

“Sebahattin Ülker, Kaan Ceren, Atilla Bozkurt, Ali Tunca Öztürk, Ekrem Derya, Fatih Öğür, Yakup Oktar, Mehmet Doğan, Hamza Kar, Mehmet Ali Cengiz, Hasan Neara, İbrahim Baz, Mehmet Tuna, Zeki Erdem, Mevlüt Çelik, İbrahim Duru, Nafiz Demir.”

İl Delegeleri ise şu isimlerden oluştu:

“Adnan Gübbük, Hidayet Kılınç, İbrahim Baz, Kaan Ceren, Mehmet Tuna, Ekrem Derya, Hamza Kar, Hasan Neara, Yakup Oktar, İbrahim Duru, Ali Tunca Öztürk, Türkan Kasapoğlu, Ahmet Çetin, Kazım Kılınç, İlhan Öz, Ali Ayhan, Derya Tuna Karan, Hatice Bozkurt Kutlutürk, Kemal Ataş, Aykut Çulha, Hüseyin Bozdemir, Feyzi Türkay, Yakup Ateş, Necati Baş.”

Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ